28 лютого 2018 року в рамках програми «Управління в сфері військово-промислового комплексу» підготовки висококваліфікованих фахівців розпочато читання лекцій з курсу «Психологія управління».

28 лютого 2018 року в рамках програми «Управління в сфері військово-промислового комплексу» підготовки висококваліфікованих фахівців  розпочато читання лекцій з курсу «Психологія управління».
Представниками професорсько-викладацького складу кафедри психології і педагогіки прочитано перші лекції на актуальні теми: «Суб’єктивні та об’єктивні фактори ефективного управління» – доктор психологічних наук, професор Н.Ю. Волянюк. «Психологічний потенціал керівника та його реалізація в управлінській взаємодії» – доктор психологічних наук, професор Г.В. Ложкін.

Вітаємо Владислава В’ячеславовича Папушу та його наукового керівника професора, доктора психологічних наук Ложкіна Георгія Володимировича.

Вітаємо  Владислава В’ячеславовича Папушу та його наукового керівника професора, доктора психологічних наук Ложкіна Георгія Володимировича.
27 лютого 2018 року в Інституті психології ім. Г.С. Костюка захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук здобувач кафедри психології і педагогіки В.В. Папуша.