МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Цілі та ПРН, визначені в ОНП, забезпечені матеріально-технічними ресурсами КПІ ім. Ігоря Сікорського загалом та кафедри психології та педагогіки ФСП зокрема (МТЗ КПІ ім. Ігоря Сікорського  https://youtu.be/LCWjAXyO5JQ ). Освітній процес на кафедрі психології та педагогіки відбувається із залученням інформаційно-комунікаційних технологій. В методичному кабінеті є комп’ютери підключені до всесвітньої мережі Інтернет. У період сесії використовується мультимедійний проєктор Epson EMP Х5 (KBCF880035L) для бездротової передачі зображення з ПК на екран, фліпчарт (20069), ПК DiaWest 1 (111370453) з ПЗ Microsoft Windows 7 Professional / Windows 10 (введений в експлуатацію 2021 р), доступ до мережі інтернет та безпровідної системи Wi-Fi (Інтернет шлюз D-Link DIR-615S 802.11n 300but/c.4Xfelan). Мультимедійний екран Sopar Lunion мобільний (21008547), системні блоки Pent 43.0/256 (101480095), (101480096). Програмне забезпечення для проведення занять в режимі онлайн – платформа ZOOM (розповсюджується безкоштовно, freeware). Студенти, аспіранти та викладачі кафедри також мають можливість користуватися електронними ресурсами, які доступні в локальній мережі університету.  Мультимедійний проектор використовується викладачами під час проведення лекційних, семінарських занять, конференцій та круглих столів. Кафедра психології та педагогіки має бібліотеку з навчально-методичною та науковою літературою, яку можуть використовувати здобувачі під час підготовки до семінарських занять.