27 лютого 2024 р. студенти психологи групи СА-32 відвідали навчальний театр Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, де була представлена драматична поема «Сніг у Флоренції» у виконанні студентів 4 курсу майстерні О. М. Шаварського. Це була не просто подія, а й вершинний твір та відображення роздумів Ліни Костенко щодо ролі художника у суспільному житті, про його вписаність у час та простір

Проблема вибору між тимчасовим і вічним у своєму мистецтві, виявлення справжньої істини, яка перебуває поза часом та обставинами, представлена у драматичному диспуті знайшла відгук і у душах студентів психологів. Переглядаючи захоплюючу історію студенти отримали унікальну можливість для розуміння вічних питань мистецтва та життя, де протистояння між минущим і неминущим, справжнім і марним, переплітається в найглибшому розумінні творчості, де кожен митець, стоячи перед таким важливим вибором, перетворюється на героя своєї власної історії, де кожен вчинок може відкрити новий світ чи закрити двері до мрії. Занурюючись у драматичний світ представленої історії одного творця, студенти мали можливість відчути певне напруження, що виникає між можливостями й обмеженнями, задуматись про відданість власному покликанню, про важливість подолання всіх перешкод на шляху до своєї мети.

photo_2024-02-29_17-46-14