14 січня 2024 р. студенти психологи груп ПП-22 і СА-32, разом з куратором Світланою Олександрівною Хілько, відвідали Київський драматичний театр «Браво» де проходила захоплююча вистава про життя і кохання «I LOVE НА ВАЛІЗАХ». Студенти мали можливість зануритись в атмосферу театру, який є майданчиком з унікальним репертуаром, головною темою якого є взаємини чоловіка і жінки та отримати задоволення від цікавої оповіді про несподівану зустріч двох сердець ‑ чоловіка та жінки, яка доводить, що кохати і жити можна у будь-якому віці.

Переглядаючи захоплюючу історію, розкриту неперевершеними акторами Київського драматичного театру «Браво», студенти отримали унікальну можливість рефлексії над власним життям. Ця драматична вистава, яка на деякий час дала можливість «вирватися з плину рутини», ситуацій небезпеки, сприяла осмисленню життя, в якому можна не тільки втрачати, але й відкривати двері для несподіваних відкриттів і радості.

photo_2024-01-25_17-12-41photo_2024-01-25_17-12-07