7 березня 2023 р. відбулася зустріч аспірантів та професорсько-викладацького складу кафедри психології і педагогіки з професіоналом-практиком Ткач Разідою Мугаллімівною, – кандидаткою психологічних наук, засновницею Школи терапевтичної метафори «Доктор Казка», психологічного центру «Доктор Казка» та Директоркою Київського юнгіанського інституту, психологинею, юнгіанською консультанткою, казкотерапевткою, письменницею. Тема зустрічі: “Психологічна допомога дітям та дорослим з використанням терапевтичної метафори”. Під час зустрічі учасники ознайомилися з основними напрямками діяльності психологічного центру «Доктор Казка» та зі специфікою застосування терапевтичної метафори у роботі з дітьми і дорослими та можливостями її використання як у науковій так і у практичній діяльності психолога. Учасники активно долучилися до обговорення, проаналізували готові метафори з практичної діяльності Центру, створили власні та на власному досвіді відчули ресурсну силу терапевтичної метафори. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.