ПРО ЗАПРОШЕННЯ ПСИХОЛОГА-ПРАКТИКА НА ЛЕКЦІЮ З ДИСЦИПЛІНИ «ВСТУП ДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ»

14 жовтня 2024 року на лекцію з дисципліни «Вступ до спеціальності» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого курсу зі спеціальності 053 «Психологія» була запрошена Сухенко Яна Валеріївна, заступниця голови правління ГО «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги» (УАЕПД), кандидатка психологічних наук, професорка кафедри психології та особистісного розвитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, навчаюча ...

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ у науково-практичному заході: “ІНКЛЮЗИВНИЙ ЛЕКТОРІЙ: ПОДОЛАННЯ ПСИХОТРАВМИ”

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ у науково-практичному заході:  “ІНКЛЮЗИВНИЙ ЛЕКТОРІЙ: ПОДОЛАННЯ ПСИХОТРАВМИ”
На заході ви дізнаєтесь про: • ознаки психотравми та шляхи її подолання; • ознаки невидимих наслідків війни та ресурсні можливості їх подолання; • можливості подолання дистресу; • роль метафори у подоланні психотравми; • внутрішні ресурси особистості, їх роль і значення при усвідомленні та опрацюванні психотравматичного досвіду; • шляхи розвитку психологічної стійкості. Програма включає: • відкриття лекторію • тренінги та майстер-класи (проводять