Колектив кафедри психології та педагогіки факультету соціології і права вітає аспіранта кафедри психології та педагогіки Олега Миколайовича Рибальченка із успішним захистом дисертації на тему «Особливості впливу загроз на психологічну безпеку особистості майбутнього фахівця технічного профілю», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 053 Психологія. Публічний захист відбувся 14 травня 2024 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.002.124 в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» затвердженонаказом  Ректора університету N НСВС/23/24 від 06 березня 2024 року, у складі 5 осіб:
Вітаємо здобувача Олега Миколайовича Рибальченка та його наукового керівника Ложкіна Георгія Володимировича із блискучим захистом дисертації! Бажаємо нових успіхів та досягнень у подальшій роботі, натхнення до здійснення нових задумів, відчуття підтримки рідних та колег!