Робота секції кафедри психології та педагогіки відбудеться  01 червня 2023 року  о 10.00. Приєднатися до роботи можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/6762396563?pwd=L1EvTmpFZHBSdkRHUjZyRG95SFl4QT09

Керівник секції Наталія Волянюк
Модератор Зоряна Оніпко

Програма роботи секції
📌 «Шляхи залучення українських психологів до Європейського дослідницького простору»
📌 «Сучасні тенденції та форми інтернаціоналізації української психологічної науки»
📌 «Вплив ІКТ на когнітивно-ментальний розвиток особистості»
📌 «Сучасні виклики та перспективи розвитку вищої освіти і науки в Україні в контексті євроінтеграції»
📌 «Проблеми українських психологів-науковців, які пов’язані з успішною інтеграцією у науковий простір країн ЄС»
📌 «Контур досліджень гендерних стереотипів українців в рамках стандартів ЄС»
📌 «Інноваційна діяльність викладачів психології як чинник психологічної
готовності до інтеграції у світовий освітній простір країн ЕС»
📌 «Пріоритетні напрямки розвитку вищої освіти в Україні»
📌 «Інтеграція вищої освіти України в європейський освітній простір: здобутки та гальмівні чинники»
📌 «Соціально-психологічні аспекти формування толерантності у майбутніх фахівців-психологів»
📌 «Детермінанти що сприяють формуванню дистинктивної поведінки особистості»
📌 «Інтеграція поняття благополуччя вітчизняної психології у науковий простір країн ЄС»
📌 «Співпраця громадського об’єднання психологів-поліграфологів з колегами країн ЄС»
📌 «Імплентація европейського досвіду щодо розуміння психологічного здоров’я людини»

Запрошуємо усіх бажаючих!