ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги та студенти! Вітаємо Вас з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб у Новому Році Вас супроводжували міцне здоров’я, успіх та чудовий настрій. Нехай у Вас завжди буде багато життєвих сил для реалізації усіх намічених планів. Великих Вам досягнень та звершень! Кафедра психології і педагогіки.

Участь нашої студентки у Всеукраїнській конференції

10-11 листопада 2015 року в м. Одеса відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з міжнародною участю «Проблеми формування здорового способу життя у молоді» у якій взяла участь студентка 4-го курсу ФБМІ Гурбич Таїсія (гр. ЗЛ-22, наук. керівник проф. Ложкін Г.В.), з доповіддю на тему «Психологічні основи здорового способу життя», яка опублікована у збірнику матеріалів конференції стр. 8-9....