УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ У МІЖНАРОДНОМУ МАЙСТЕР-КЛАСІ ПРОФЕСОРА П.В.ЛУШИНА «ЯК МАЙБУТНЄ ЗМІНЮЄ ТЕПЕРІШНЄ: АСПЕКТ ECPF-ДОПОМОГИ»

12 жовтня 2024 року студенти-психологи 1, 2 і 3 курсу факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали майстер-клас, проведений Павлом Володимировичем Лушиним, професором кафедри освітніх фондів Монтклерського державного університету (США). Він є автором неклінічної модальності психологічної допомоги «Екологічна психологічна фасилітація – ECPF», а також засновником Української школи екопсихологічної фасилітації та Української асоціації е...