Шановні студенти!
До вашої уваги представлений новий підручник «Інженерна педагогіка», автором якого є доцент кафедри психології і педагогіки, кандидат педагогічних наук – Головенкін Володимир Павлович.
Підручник підготовлено за матеріалами лекцій, які автор читає магістрантам Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та авторських науково-методичних розробок. Розглянуто основні проблеми та завдання сучасної інженерної освіти України. Основа увага надається психологічним аспектам процесу пізнавальності діяльності студентів, практичним рекомендаціям щодо реалізації у навчальному процесі теоретичних положень дидактики при проведенні навчальних заходів з підготовки майбутніх інженерів, прикладним аспектам педагогічної кваліметрії.
Для студентів вищих технічних навчальних закладів, які навчаються за програмою магістерської підготовки, та аспірантів. Може бути корисним для підвищення кваліфікації викладачів вищих технічних навчальних закладів.

Електронний підручник розміщений у банку веб-ресурсів Українського інституту ІТ в освіті.