19-21 листопада 2015 року у м. Мінськ Республіка Білорусь відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми психології спорту вищих досягнень».
У роботі семінару прийняли участь спеціалісти Білорусії, України, Угорщини, Португалії, Швеції, Словенії, Словаччини та інших європейських країн.

000
На фото: профеcор Микола Поздняк (Білорусь), професор Наталія Волянюк (Україна), Ph.D Марко Задражнік (Словенія), Ph.D Зоран Жерончич (Італія), професор Георгій Ложкін (Україна).

Співробітників НТУУ «КПІ» професора Волянюк Наталію Юріївну та професора Ложкіна Георгія Володимировича (кафедра психології і педагогіки ФСП), по результатам наукових робіт та практичних наробок, Експертна Рада Вищої школи тренерів Республіки Білорусь акредитувала у якості психологів-консультантів тренерів і спортсменів олімпійських видів спорту.