Про результати проведення І етапу олімпіади з дисицпліни “Педагогіка”

Про результати проведення  І етапу олімпіади з дисицпліни “Педагогіка”
24.02.2017 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка», організований та проведений кафедрою психології і педагогіки. В ньому взяли участь 10 студентів нашого університету. Призерами І етапу олімпіади з дисципліни «Педагогіка» стали: I місце Бурмака Дар`я В`ячеславівна – 48 б. ФСП група АМ-41 II місце Олійник Станіслав – 42 б. ФБМІ група БР-41 Васильєв Іван Олександрович – 40 б. ФБМІ група БР-42 III місц...

Про результати проведення І етапу олімпіади з дисципліни “Психологія”

Кафедрою психології і педагогіки було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія». Інтерес та активність проявило близько 100 студентів різних факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Призерами І етапу олімпіади з дисицпліни «Психологія» стали: I місце Калінчук Назар Сергійович – 46 б. ФСП група СП-63 II місце Гришин Іван – 45 б. ФБМІ група БР-41 Голубка Катерина Олександрівна – 44 б. ХТФ група ХД-61 Терешков